BISTRO ČISTÁ DUŠE

Svěže a chutně

Kontakt:

tel.: +420 736 267 789

Horní 195, Havlíčkův Brod

Email: bistro@fokusvysocina.cz 


Lenka Prokopová - vedoucí provozu

+420 739 730 601

Lenka Roháčková - zástupce vedoucí

+420 778 954 458

Email: bistro@fokusvysocina.cz

KDY MÁME OTEVŘENO?

Po - Pá :   8:00 - 16:00 Bistro Čistá duše je prozatím nejmladší částí našeho gastroprovozu Čistá duše         a rozhodně nechceme, aby snad zůstal v pozadí. Naopak.

V našem bistru chceme vsázet na zdravé a čerstvé suroviny, ze kterých vám připravíme svěží svačinku nebo oběd. Věříme, že si naše bagety, saláty nebo chlebíčky oblíbíte. 

Ale u nás si můžete také zamlsat. Nabízíme totiž zákusky z naší cukrárny Čistá duše, nebo vám rádi připravíme sladkou palačinku.

V nabídce nechybí ani káva, kterou si můžete odnést s sebou, džusy z exotického ovoce nebo smoothie koktejl.

Vše vám samozřejmě také rádi zabalíme či připravíme catering na vaši akci.


Cattering nechte na nás

Hledáte dodavatele občerstvení pro váš vánoční večírek nebo posezení? Potrpíte si na čerstvé a kvalitní suroviny? Chcete něco a zdravého a moderního? Nebo raději klasiku? V našem bistru pro vás rádi zajistíme občerstvení pro soukromé i firemní akce

A nabídku máme opravdu pestrou! Najdete v ní jak tradiční pochoutky, jako jsou chlebíčky nebo obložené talíře. Tak i moderní a zdravé pokrmy, jako jsou například naše vyhlášené kanapky z celozrnného pečiva s chutnými variacemi pomazánek. Navíc spolupracujeme i s naší cukrárnou. 

Pro více informací se neváhejte ozvat na tel. číslo  +420 605 537 803, kde vám rádi poskytneme bližší informace o naší nabídce. Nebo se za námi můžete osobně stavit do našeho Bistra Čistá duše v Horní ulici.